Poslední letošní koncert 16.11.2019 Kulturní dům Bradlecká Lhota od 19.00 hod. !!! Křest nové knihy !!!       
   

Novinky

Přátelé, můžete se těšit na první knihu o kapele GOLF.  Vše o založení kapely, historii a další zajímavé informace se dočtete v této připravované knize :-) . Vydání a pokřtění je plánováno na podzim 2019. 

"GOLF aneb na každou kapelu je potřeba si posvítit" 2019 

Malá ukázka:

(Zkušebna je kostel…)

Přátelé, taková zkušebna to je pro kapelu jak kostel pro věřící. Tam vám maj ty muzikanti úplně všechno. Kromě svých hudebních nástrojů tam najdeme spoustu vzorů, a to hlavně na plakátech, pak se tam taky spřádají ty velký plány a sny a tam taky vznikají všechny ty písničky a hity. V rohu na skříňce najdete nějakou tu lahvinku od piva či vína. Pamatuju si, že jsme tam měli spoustu krásnejch flašek od výbornýho pití, lahve Bols gold, Martini nebo Vermut. Taky tam byly krásný kartony od cigaret, Marlboro, Camel nebo Philip Morric. Je to prostě strašně důležitá malá místnost tak o rozměru čtyři krát čtyři metry a tam se to všechno vaří.


Hudební novinka pro Vás
Není všechno tak špatný
Mediální partneři
ESHOP
Novinky
 28.06.2019
Golf 40 let ... připravujeme ...
....
 23.04.2019
Síň slávy GOLF 2019
....
 12.01.2019
Kniha o skupině GOLF
....
Kalendář akcí
 16.11.2019 19:00
New GOLF 2019
KD Bradlecká Lhota
 28.02.2020 19:00
Soukromá akce
Sál restaurace Na Jívě Podůlší
 xx.04.2020 19:00
20GOLF20
KD Bradlecká Lhota
 20.06.2020 11:00
20GOLF20
Food Festival Jičín 2020
Ostatní weby

Fotky z galerií
 
 
 
 
   

Můra čas – Golf   Je to  kouř – Golf   Lásky beze jmen – Golf   Benzín – Golf   Kdo mi Tě vzal – Golf   Už nejsi malá – Golf   Basákovo štěstí – Golf   Kup si brejle – Golf   Pavlačový drbny – Golf   Kulový blesk – Golf   Postrach ulice – Golf   Střepy duše – Golf   Jezdec formule kombajn – Golf   Sbohem piš – Golf   Starej pes – Golf   Drákula – Golf   Není všechno tak špatný – Golf   Píseň pana účetního  – Golf   Hvězdy – Golf    Prkna co znamenají svět – Golf   Beatrice – Golf   Pekelní andělé – Golf   Balada o malém chlapci – Golf   Výlet na Mars – Golf   Hospoda vzpomínek – Golf   A to jsem já – Golf   Tvá duše - Golf   *   Agáta – Olympic   Dávno – Olympic   Jednou – Olympic   Závody lodí – Olympic   Kufr – Olympic   Taky jsme se narodil bos – Olympic   Dej mi víc své lásky – Olympic   Dědečkův duch – Olympic   Láska trojdenní – Olympic   Okno mé lásky – Olympic   Je to tvá vina – Olympic   Jsme tak línej – Olympic   Jasná zpráva – Olympic   Osmý den – Olympic   Už je po – Olympic   *   Muž který se podobá odvrácené straně měsíce – Progres 2   Kouzlo noční samoty – Petr Skoumal   Až – Katapult   Černí andělé – Lucie   Jen jednou dostat šanci – Katapult   Jahody mražený – Jiří Schelinger   Není všechno paráda – Karel Zich   *   Breaking the Law – Judas Priest   Heading Out To the Highway – Judas Priest   Another Brick in the wall – Pink Floyd   Smoke on the Water – Deep Purple   I Want to Break Free – Queen   Paranoid – Black Sabbath   Was vom leben bleibt – Puhdys   Hey Mr. President – Berluc    Midnight lady – Chris Norman   Comfortably Numbs – Pink Floyd   Dreamer – Ozzy Osbourne

 

 

   
128304