Poslední letošní koncert 16.11.2019 Kulturní dům Bradlecká Lhota od 19.00 hod. !!! Křest nové knihy !!!       
   

Libor Bukovinský Kytara, zpěv

Dva roky jsem se trápil u klavíru, pak jsem objevil čtyři dráty na krku a jako samouk se učil na basu. Po nějaké době mi to bylo málo a tak jsem přešel na drátů šest a to mi fakt stačí.

 

No a moje oblíbená muzika? GOLF a OLYMPIC ! a to už tak zůstane ...   "Tleskejte, má to rád"

 

Již můj děda Jech o mě říkal, že je ve mě kus komedianta a musím si přiznat že měl pravdu. Ten krásný pocit, který na jevišti přichází po úvodní chvilce zdravé nervozity je prostě k nezaplacení. Navíc pro muzikanty, herce nebo jakékoliv jiné umělce je největší odměnou potlesk publika či fanoušků. A to je energie, která mě a i celou kapelu GOLF posouvá stále krok po kroku vpřed. Vážím si všech, kteří nám fandí a pomalu s námi vytváří náš fanklub, který se opakovaně objevuje na našich koncertech. Takže potlesk patří vám !!!

 

Kromě muziky mám ještě malou firmu s osvětlovací technikou a tu a tam si posvítím na jiné kapely či kulturní akce. V mé firmě Světla Bukovinský se řídíme sloganem "Na každou kapelu je potřeba si posvítit".

 

No a na závěr mého krátkého povídání uvádím malý výčet mého hudebního nádobíčka:

Kytary: Fender Standard Telecaster, Ibanez JEM70V - SGF, GIBSON SG Standard 2016 HP, akustika Fender Stratocoustic

Aparát: Marshall JMD 1 + kytarový reprobox Marshall 1960A

... a mraky nejrůznějších krabiček BOSS, Marshall, Helicon a další ...

 

 

 

   

Můra čas – Golf   Je to  kouř – Golf   Lásky beze jmen – Golf   Benzín – Golf   Kdo mi Tě vzal – Golf   Už nejsi malá – Golf   Basákovo štěstí – Golf   Kup si brejle – Golf   Pavlačový drbny – Golf   Kulový blesk – Golf   Postrach ulice – Golf   Střepy duše – Golf   Jezdec formule kombajn – Golf   Sbohem piš – Golf   Starej pes – Golf   Drákula – Golf   Není všechno tak špatný – Golf   Píseň pana účetního  – Golf   Hvězdy – Golf    Prkna co znamenají svět – Golf   Beatrice – Golf   Pekelní andělé – Golf   Balada o malém chlapci – Golf   Výlet na Mars – Golf   Hospoda vzpomínek – Golf   A to jsem já – Golf   Tvá duše - Golf   *   Agáta – Olympic   Dávno – Olympic   Jednou – Olympic   Závody lodí – Olympic   Kufr – Olympic   Taky jsme se narodil bos – Olympic   Dej mi víc své lásky – Olympic   Dědečkův duch – Olympic   Láska trojdenní – Olympic   Okno mé lásky – Olympic   Je to tvá vina – Olympic   Jsme tak línej – Olympic   Jasná zpráva – Olympic   Osmý den – Olympic   Už je po – Olympic   *   Muž který se podobá odvrácené straně měsíce – Progres 2   Kouzlo noční samoty – Petr Skoumal   Až – Katapult   Černí andělé – Lucie   Jen jednou dostat šanci – Katapult   Jahody mražený – Jiří Schelinger   Není všechno paráda – Karel Zich   *   Breaking the Law – Judas Priest   Heading Out To the Highway – Judas Priest   Another Brick in the wall – Pink Floyd   Smoke on the Water – Deep Purple   I Want to Break Free – Queen   Paranoid – Black Sabbath   Was vom leben bleibt – Puhdys   Hey Mr. President – Berluc    Midnight lady – Chris Norman   Comfortably Numbs – Pink Floyd   Dreamer – Ozzy Osbourne

 

 

   
131198