7.9.2019 - Třtěnice CUP JAWA 50 od 19 hod. / 11.9.2019 - Jičín město pohádky 2019 ve 20.30 hod. !!!!       
   

Miloš Bukovinský Bicí, Perkuse

Prošel jsem kapelami Golf, Cargo, Hot Dog Jazz Band, Bazar swing band abych se vrátil zase ke Golfu.... a to je moc dobře.

Jako basista ještě drnkám ve skupině "Soběrazská pecka" oblíbené především v Soběrazi.

A oblíbená muzika? Swing...... a pak moji miláčkové ..... QUEEN

 

Moje hudební vzdělání počalo v první třídě u paní profesorky Moravcové hrou na klavír. Stejně jako básnici, kteří přišli o všechny iluze, i já jsem měl několik období. První bylo šťastné. Seděl jsem u klavíru, stoličku vytočenou skoro až k vypadnutí a pilně cvičil Bajerovku. Mamimka z kuchynì nekřičela.

V dalším, řekněme přechodném, období se už z kuchyně stále častějí ozývalo .... "chyba"......... "chyba".  Maminka slyšela úplně všechno.

Poslední, závěrečné, velmi nešťastné období skončilo vzájemným setkáním všech zúčastěných na Husově třídě v Jičíně. Maminka se paní profesorky s velkým očekáváním zeptala. "Jak mu to jde?"   Odpověd byla pro ni zdrcující.  "No víš Evo, hraje valčík..... hraje ho rok.....  hraje ho hůř a hůř.... tak já ti nevím jestli to má cenu"

V tuto dramatickou chvíli jsem ve svých třinácti letech našel odvahu vstoupit do děje a prohlásit památnou větu : "Nemá". S vítězným pocitem jsem pak opuštìl místo činu.  Na maminku jsem se radši nedíval. Tak skončilo mé klavírní vzdělávání.

O mnoho let později jsem jednou přijel domù z Prahy ze školy na sobotu a neděli.... tenkrát se " na víkend " ještě neříkalo. Na půdě ve zkušebně nové, mladé a nadějné skupiny GOLF stály bicí, které Libor s Rosťou půjčili od pana Goranova. Dopadlo to katastrofálně. Prorvali jsme všechny blány, pak mu je kluci museli nějak opatrně vrátit a to, že tenkrát nikdo nedostal pár facek, by se dalo považovat za zázrak.  Ale netrvalo dlouho bratr mi kupuje za těžce vydělané penízky mou první vlastní soupravu. Od kolotočářů z ulice Pod Koštofránkem. A tak to mohlo všechno začít.

A jak běžel čas, soupravy se střídaly a nakonec to dopadlo takhle:

Bicí souprava: Pearl Masters RetroSpec,      činely: Istambul Mehmet Emirhan        mechanika: Gibraltar

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Můra čas – Golf   Je to  kouř – Golf   Malá Minet – Golf   Holka do dešťů – Golf   Lásky beze jmen – Golf   Rozesmátej poustevník – Golf   Benzín – Golf   Kdo mi Tě vzal – Golf   Tvý slzy – Golf   Už nejsi malá – Golf   Basákovo štěstí – Golf   Poslední šance – Golf   Já jsem býval vždycky trochu horší – Golf   Tulák – Golf   Dívka z hor – Golf   Hlava se mi točí – Golf   Jak začít znovu – Golf   Správný čas – Golf   Kup si brejle – Golf   Návrat – Golf   Siréna / Já je znám – Golf   Pavlačový drbny – Golf   Skok od tmy – Golf   Egoista – Golf   Zatáčka – Golf   Kulový blesk – Golf   Postrach ulice – Golf   Znám Tě týden – Golf   Střepy duše – Golf   Jezdec formule kombajn – Golf   Čekání – Golf   Škodovka – Golf   Sbohem piš – Golf   Starej pes – Golf   Drákula – Golf   Není všechno tak špatný – Golf   Ne – Golf   Píseň pana účetního  – Golf   Hvězdy – Golf    Prkna co znamenají svět – Golf   Beatrice – Golf   Pekelní andělé – Golf   *   Agáta – Olympic   Dávno – Olympic   Jednou – Olympic   Závody lodí – Olympic   Kufr – Olympic   Taky jsme se narodil bos – Olympic   Dej mi víc své lásky – Olympic   Dědečkův duch – Olympic   Láska trojdenní – Olympic   Okno mé lásky – Olympic   Je to tvá vina – Olympic   Jsme tak línej – Olympic   Jasná zpráva – Olympic   Osmý den – Olympic   Už je po – Olympic   *   Muž který se podobá odvrácené straně měsíce – Progres 2   Kouzlo noční samoty – Petr Skoumal   Až – Katapult   Černí andělé – Lucie   Jen jednou dostat šanci – Katapult   Jahody mražený – Jiří Schelinger   Není všechno paráda – Karel Zich   *   Breaking the Law – Judas Priest   Heading Out To the Highway – Judas Priest   Another Brick in the wall – Pink Floyd   Smoke on the Water – Deep Purple   I Want to Break Free – Queen   Paranoid – Black Sabbath   Was vom leben bleibt – Puhdys   Hey Mr. President – Berluc    Midnight lady – Chris Norman

 

   
124895