OFICIÁLNÍ INTERNETOVÉ STRÁNKY KAPELY GOLF - "GOLF TOUR 35th ANNIVERSARY 2017"       
   

NAPSALI O NÁS

 carpatia.jpg

Dnes bych se zastavil u jedné regionální kapely z Jičína, jejíž vznik sahá do roku 1982 a jeto skupina „GOLF", která v roce 2012 ohlásila svůj comeback po 30-ti letech a v letošním roce připravuje vydání nového CD „Správný čas".

První otázka na Libora Bukovinského, kytaristu kapely Golf. Co vás přimělo po 30 letech k návratu na podia?

Golf se rozpadl v roce 1993 po deseti letech společného hraní a jeho jednotlivý členové začali hrát v jiných kapelách nebo pracovali na svých vlastních projektech. Prvotní impuls k návratu přišel od zvukaře skupiny Pavla Bureše.

Oslovili jsme tedy všechny bývalé členy a Golf byl po třiceti letech opět ve zkušebně se svým big-beatem. Za bicí usedl Miloš Bukovinský, k base se vrátil Karel Vali Valnoha, za klávesy Martin Kastl, kytary Libor Buko Bukovinský a Rosťa Podmanický, se saxofonem se vrátil Tomáš Kozel. A jelikož máme rádi starý dobrý rock začali jsme sestavovat náš pódiový program převážně z vlastních skladeb, kterých jsme za dobu existence kapely složili přes stodvacet. Mezi nejznámější patří Hraje vám Golf, Správný čas, Kup si brejle, Benzín a další.

Podívejme se zpátky do historie. Vy jste dost úspěšně také vystoupily na festivalech a v rámci svého regionu?

Festivaly tehdy nebyly v takovém rozsahu jako dnes a spíše jsme vystupovali po zábavách a také na koncertech pod širým nebem v rámci našeho regionu. Zúčastnili jsme se soutěže nejlepších rockových kapel z okresu Jičín „Mladý rock 87" a skončili jsme jako absolutní vítěz této soutěže, což nám otevřelo dveře k další projektům. Zúčastnili jsme se autorské soutěže „O cenu Victora Jary", byli jsme hlavní kapelou na setkání mládeže východočeského kraje. Výčet našich tehdejších úspěchů by byl hodně a hodně dlouhý.

.GOLF

Mimo jiné mě zaujalo že jste už v roce 1985 vydali na kazetě své nahrávky, můžeš nám k tomu něco říci?

No, jednalo se spíše o vydání našich skladeb pro nás a naše fanoušky pod názvem "Golf Live At SKP 1985" Live . Skladby jsou nahrány živě při vystoupení v Jičíně v roce 1985 a celkem jich je na kazetě 27 . Dnes je tato kazeta již spíše raritou a krásnou vzpomínkou na tehdejší dobu.

V roce 2012 jste vydali cd "Tak dobrý, jedem 1984 !" to je dá se říct vzpomínkové cd pro fanoušky?

Tohle CD je skutečně výběrem našich prvotin z roku 1983 a je pro fanoušky, kteří si nás z této doby pamatují. Jedná se o historické první nahrávky našich melodií a textů, obsahuje deset skladeb, například Můra čas, Je to kouř, Naděje, Poslední šance a jiné.

Na co se můžou těšit vaši fanouškové v letošním roce?

V letošním roce připravujeme nové CD s názvem Správný čas, které bude obsahovat 8 až 9 nejlepších skladeb skupiny GOLF, dále připravujeme natáčení prvního oficiálního videoklipu ve studiu PaP Podobský a zároveň jsou v jednání další koncertní vystoupení v roce 2014. Všechny novinky a informace je možné najít na našem webu www.golf-jicin.cz

 

 

Golf ještě mimořádně „odpálí míček“ ve Slatinách

 

 

SLATINY –  Další koncert kapely GOLF se uskuteční 16. listopadu od 20 hodin v Kulturním domě ve Slatinách. „Je to poslední možnost vidět a slyšet Golf v letošním roce. Těšíme se na publikum,“ říká za kapelu Libor Bukovinský a upozorňuje i na koncertní jízdní řád, kterým opět zajistili dopravní  pohodlí návštěvníků. 

 

 

titulka

 


MEDIÁLNÍ PARTNER
ESHOP
Novinky
 03.02.2017
Rok 2017 - 35. let od založení

Rok 2017 je pro naší kapelu dal&s....

 31.01.2017
Nové CD

Nové CD "Kup si brejle" si můžete ....

 02.01.2017
Rádio Hey náš mediální partner

Rádio Hey se stalo naším m....

Kalendář akcí
 30.09.2017 20:00
GOLF tour 35th anniversary
KD Slatiny
 14.10.2017 20:00
GOLF tour 35th anniversary
Hostinec u Šulců Choteč
 18.11.2017 20:00
GOLF tour 35th anniversary
KD Bradlecká Lhota
Ostatní weby

Fotky z galerií
 
 
 
 
   

Můra čas – Golf   Je to  kouř – Golf   Malá Minet – Golf   Holka do dešťů – Golf   Lásky beze jmen – Golf   Rozesmátej poustevník – Golf   Benzín – Golf   Kdo mi Tě vzal – Golf   Tvý slzy – Golf   Už nejsi malá – Golf   Basákovo štěstí – Golf   Poslední šance – Golf   Já jsem býval vždycky trochu horší – Golf   Tulák – Golf   Dívka z hor – Golf   Hlava se mi točí – Golf   Jak začít znovu – Golf   Správný čas – Golf   Kup si brejle – Golf   Návrat – Golf   Siréna / Já je znám – Golf   Pavlačový drbny – Golf   Skok od tmy – Golf   Egoista – Golf   Zatáčka – Golf   Kulový blesk – Golf   Postrach ulice – Golf   Znám Tě týden – Golf   Střepy duše – Golf   Jezdec formule kombajn – Golf   Čekání – Golf   Škodovka – Golf   Sbohem piš – Golf   *   Agáta – Olympic   Dávno – Olympic   Jednou – Olympic   Závody lodí – Olympic   Kufr – Olympic   Taky jsme se narodil bos – Olympic   Dej mi víc své lásky – Olympic   Dědečkův duch – Olympic   Láska trojdenní – Olympic   Okno mé lásky – Olympic   Je to tvá vina – Olympic   Jsme tak línej – Olympic   Jasná zpráva – Olympic   Osmý den – Olympic   Už je po – Olympic   *   Muž který se podobá odvrácené straně měsíce – Progres 2   Kouzlo noční samoty – Petr Skoumal   Až – Katapult   Černí andělé – Lucie   Jen jednou dostat šanci – Katapult   Jahody mražený – Jiří Schelinger   Není všechno paráda – Karel Zich   *   Breaking the Law – Judas Priest   Heading Out To the Highway – Judas Priest   Another Brick in the wall – Pink Floyd   Smoke on the Water – Deep Purple   I Want to Break Free – Queen   Paranoid – Black Sabbath   Was vom leben bleibt – Puhdys   Hey Mr. President – Berluc

   
55844