Připravujeme koncert k 40. výročí založení kapely GOLF (2022) ! Další informace postupně zveřejníme !       
   

Libor Bukovinský Kytara, zpěv

Dva roky jsem se trápil u klavíru, pak jsem objevil čtyři dráty na krku a jako samouk se učil na basu. Po nějaké době mi to bylo málo a tak jsem přešel na drátů šest a to mi fakt stačí.

 

No a moje oblíbená muzika? GOLF a OLYMPIC ! a to už tak zůstane ...   "Tleskejte, má to rád"

 

Již můj děda Jech o mě říkal, že je ve mě kus komedianta a musím si přiznat že měl pravdu. Ten krásný pocit, který na jevišti přichází po úvodní chvilce zdravé nervozity je prostě k nezaplacení. Navíc pro muzikanty, herce nebo jakékoliv jiné umělce je největší odměnou potlesk publika či fanoušků. A to je energie, která mě a i celou kapelu GOLF posouvá stále krok po kroku vpřed. Vážím si všech, kteří nám fandí a pomalu s námi vytváří náš fanklub, který se opakovaně objevuje na našich koncertech. Takže potlesk patří vám !!!

 

Kromě muziky mám ještě malou firmu s osvětlovací technikou a tu a tam si posvítím na jiné kapely či kulturní akce. V mé firmě Světla Bukovinský se řídíme sloganem "Na každou kapelu je potřeba si posvítit".

 

No a na závěr mého krátkého povídání uvádím malý výčet mého hudebního nádobíčka:

Kytary: Fender Standard Telecaster, Ibanez JEM70V - SGF, GIBSON SG Standard 2016 HP, akustika Fender Stratocoustic

Aparát: Marshall JMD 1 + kytarový reprobox Marshall 1960A

... a mraky nejrůznějších krabiček BOSS, Marshall, Helicon a další ...

 

 

 

   

Prkna co znamenají svět - GOLF   Není všechno tak špatný - GOLF   Starej pes - GOLF   Výlet na Mars - GOLF   Balada o malém chlapci - GOLF   Pekelní andělé - GOLF   A to sem já - GOLF   Tvá duše - GOLF   Karty - GOLF   Kámo, bude líp - GOLF   Hospoda vzpomínek - GOLF   Dracula - GOLF   Je to kouř - GOLF   Můra čas - GOLF   Už nejsi malá - GOLF   Kdo mi tě vzal - GOLF   Bloudím - GOLF   Ještě ne - GOLF   Až roztaje sníh - GOLF   Rybičky - GOLF   Zvony pekelný - GOLF   Když vypneme svět - GOLF   S hlavou ve hvězdách - GOLF   Na křídlech motýlů - GOLF   Starý amulet - GOLF   Labyrint - GOLF   Blázen - GOLF   Bestie (Vlkodlak) - GOLF   Zpověď - GOLF   Rozum - GOLF   Vzpomínky - GOLF   *   Až - Katapult   Proč zrovna ty - Olympic   Dědečkův duch - Olympioc   Kouzlo noční samoty - P.Skoumal   Síla starejch vín - Škwor   Sraž nás na kolena - Škwor   Kufr - Olympic   Dej mi víc své lásky - Olympic   *   Confortably Numb - Pink Floyd   Paranoid - Black Sabath   Smoke on the water - Deep Purple   Breaking to law - Judas Priest   I want to break free - Queen   Gyöngyhajú lány - Omega

*

 

   
174229