Připravujeme koncert k 40. výročí založení kapely GOLF (2022) ! Další informace postupně zveřejníme !       
   

Miloš Bukovinský Bicí, Perkuse

Prošel jsem kapelami Golf, Cargo, Hot Dog Jazz Band, Bazar swing band abych se vrátil zase ke Golfu.... a to je moc dobře.

Jako basista ještě drnkám ve skupině "Soběrazská pecka" oblíbené především v Soběrazi.

A oblíbená muzika? Swing...... a pak moji miláčkové ..... QUEEN

 

Moje hudební vzdělání počalo v první třídě u paní profesorky Moravcové hrou na klavír. Stejně jako básnici, kteří přišli o všechny iluze, i já jsem měl několik období. První bylo šťastné. Seděl jsem u klavíru, stoličku vytočenou skoro až k vypadnutí a pilně cvičil Bajerovku. Mamimka z kuchynì nekřičela.

V dalším, řekněme přechodném, období se už z kuchyně stále častějí ozývalo .... "chyba"......... "chyba".  Maminka slyšela úplně všechno.

Poslední, závěrečné, velmi nešťastné období skončilo vzájemným setkáním všech zúčastěných na Husově třídě v Jičíně. Maminka se paní profesorky s velkým očekáváním zeptala. "Jak mu to jde?"   Odpověd byla pro ni zdrcující.  "No víš Evo, hraje valčík..... hraje ho rok.....  hraje ho hůř a hůř.... tak já ti nevím jestli to má cenu"

V tuto dramatickou chvíli jsem ve svých třinácti letech našel odvahu vstoupit do děje a prohlásit památnou větu : "Nemá". S vítězným pocitem jsem pak opuštìl místo činu.  Na maminku jsem se radši nedíval. Tak skončilo mé klavírní vzdělávání.

O mnoho let později jsem jednou přijel domù z Prahy ze školy na sobotu a neděli.... tenkrát se " na víkend " ještě neříkalo. Na půdě ve zkušebně nové, mladé a nadějné skupiny GOLF stály bicí, které Libor s Rosťou půjčili od pana Goranova. Dopadlo to katastrofálně. Prorvali jsme všechny blány, pak mu je kluci museli nějak opatrně vrátit a to, že tenkrát nikdo nedostal pár facek, by se dalo považovat za zázrak.  Ale netrvalo dlouho bratr mi kupuje za těžce vydělané penízky mou první vlastní soupravu. Od kolotočářů z ulice Pod Koštofránkem. A tak to mohlo všechno začít.

A jak běžel čas, soupravy se střídaly a nakonec to dopadlo takhle:

Bicí souprava: Pearl Masters RetroSpec,      činely: Istambul Mehmet Emirhan        mechanika: Gibraltar

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Prkna co znamenají svět - GOLF   Není všechno tak špatný - GOLF   Starej pes - GOLF   Výlet na Mars - GOLF   Balada o malém chlapci - GOLF   Pekelní andělé - GOLF   A to sem já - GOLF   Tvá duše - GOLF   Karty - GOLF   Kámo, bude líp - GOLF   Hospoda vzpomínek - GOLF   Dracula - GOLF   Je to kouř - GOLF   Můra čas - GOLF   Už nejsi malá - GOLF   Kdo mi tě vzal - GOLF   Bloudím - GOLF   Ještě ne - GOLF   Až roztaje sníh - GOLF   Rybičky - GOLF   Zvony pekelný - GOLF   Když vypneme svět - GOLF   S hlavou ve hvězdách - GOLF   Na křídlech motýlů - GOLF   Starý amulet - GOLF   Labyrint - GOLF   Blázen - GOLF   Bestie (Vlkodlak) - GOLF   Zpověď - GOLF   Rozum - GOLF   Vzpomínky - GOLF   *   Až - Katapult   Proč zrovna ty - Olympic   Dědečkův duch - Olympioc   Kouzlo noční samoty - P.Skoumal   Síla starejch vín - Škwor   Sraž nás na kolena - Škwor   Kufr - Olympic   Dej mi víc své lásky - Olympic   *   Confortably Numb - Pink Floyd   Paranoid - Black Sabath   Smoke on the water - Deep Purple   Breaking to law - Judas Priest   I want to break free - Queen   Gyöngyhajú lány - Omega

*

 

   
174222